Fixed Maç Facebook

Fixed Maç Facebook

Bahis ve iddaa oyuncularının genel anlamda internet üzerinden en çok aradığı şeylerden bir tanesi de Fixed maç olmuştur. Özellikle facebook sayfaları ve profilleri üzerinden Fixed maçlar paylaşılmaktadır. Fakat bazı dolandırıcılar şikeli maç yani Fixed maçları ücretli bir şekilde satışını yapmaktadırlar. Bu kesinlikle yanlış bir şeydir. Bu tarz tuzaklara kesinlikle düşmenizi istemeyiz. Bundan dolayıda sizlere böyle bir yazı hazırlardık, yazımızı detaylı bir şekilde okursanız dolandırıcıların tuzağına düşmezsiniz.

Fixed Maç Bulma
Öncelikli olarak bunu internet üzerinden ücretsiz bir şekilde bulma şansınız bulunmaktadır, yani Bu müsabakalar aslında iyi derecede yapılmış tahminlerin ötesinde değildir. Yani şikeli maç anlamına gelmez ve yüzde yüz tutacağı anlamına da gelmiyor. Bakın size şöyle bir şey anlatalım, her hangi bir müsabakada şike olacağını internet üzerinden öğrenmeniz imkansızdır.

Zaten bir müsabakada şike olduğuna sizler erişiyorken o ülkenin polisi yada spor federasyonu da erişebilir yani böyle bir durumda takımlar çok büyük cezalar almaktadır. Bu yüzden bu konulara fazla takılmayın, eğer takarsanız sizin maddi olarak zararınıza neden olacaktır.

Facebook Fixed Maç Satan Sayfa ve Profiller
Facebook yada bazı tahmin siteleri üzerinden genel olarak çok güzel tahmin paylaşımı yapan, siteler ve sayfalar bulunmaktadır. Tamamen ücretsiz olarak bu tahminlerden yararlanabilirsiniz. Kendi kuponlarınızı bu şekilde oluşturabilirsiniz. Genel anlamda hiç dolandırıcılık riski bulunmamaktadır, zaten ücretsiz bir şekilde paylaşıldığı dolandırılma ihtimaliniz bulunmamaktadır.

Fixed Maç FacebookSon zamanlarda internet üzerinden şikeli maç satışı yaptığını iddia eden o kadar çok kişi bulunuyor ki ve bu kişiler insanları çok ciddi miktarlarda dolandırmaktadırlar. Bu yüzden arkadaşlar lütfen bu konulara çok dikkat edelim ve her zaman internetteki herkese hemen güvenmeyin.

Fixed maç facebook konusu da genel olarak bu şekildir, sosyal medya üzerinden bu şekilde paylaşım yapan kişilere para vermediğiniz sürece tahminlerinden yararlanabilirsiniz fakat sizden para talep edilme konusu var ise kesinlikle o sayfadan veya profilden uzaklaşın bilin ki karşınızda ki dolandırıcıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir