İddaa Sistem Hesaplama Nasıl Yapılır

İddaa Sistem Hesaplama Nasıl Yapılır

İddaa sistem hesaplama nasıl yapılır sorusu, çok sık dile getirilmektedir. Bahis oynayacakların sistem yöntemini kullanmaları oldukça yoğundur. Çünkü sistem yöntemi ile para kazanmak daha kolaydır. Ayrıca sistem ile maçların hepsini doğru tahmin etmenize de gerek yoktur. iddaa Sistem hesaplama işlemi, seçilen maç sayısına ve tercih edilen sistem yöntemine göre değişmektedir.

Hesaplama işlemi sırasında en düşük miktar 3 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Sistem 2 adı verilen yöntem ile bu kupona 3 adet maç koymak gerekir. Ancak bu maçların ilk yarı ve ikinci yarı olmak üzere ayrı ayrı tahminlerinin olması şarttır. Yani tek bir olasılığı değil, bir maç için iki olasılığı da bilmeniz gerekmektedir.
İddaa Sistem Hesaplama
Diyelim ki 3 maç yazdınız. Bu 3 maçın da ilk ve ikinci yarısına dair tahminler yaptınız. İddaa Sistem 2 yazan yeri işaretlediniz. Bu sonuçta 3 maçtan 2’sinin doğru tahmin edilmesi gerekir. Doğru tahminleriniz ise birbirleri ile çarpışır. Oranlardan birisi 15, diğeri ise 12 olsun. Çünkü ilk ve ikinci yarı tahminlerinin oranları son derece sürprizdir.

İddaa Sistem Hesaplama Nasıl YapılırBu iki maçın oranlarını çarparsınız ve ortaya çıkan parayı kazanmış olursunuz. Eğer sistem bölümünde 3’ü de işaretleseydiniz, kuponunuz katlanmış olacaktı ve daha çok para kazanacaktınız. Burada baz alınan örnek 1 misli oynayanlar için geçerlidir. iddaa sistem hesaplama, misli sayısına göre de değişmektedir.

İddaa sistem hesaplama gibi son derece karışık konuları öğrenmek ve daha fazla fikir sahibi olmak için, bu https://www.acemiforum.com/kategori/iddaa.14/ linke giriş yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir